Skip links

Darbas su komanda

Seminaro tikslas
Suteikti dalyviams praktinių žinių apie renginių organizavimo metodiką ir vadybą, gilinti organizavimo bei vadybos įgūdžius ir gebėjimus.

Seminaro nauda
Seminaro dalyviai išmoks formuoti komandą, deleguoti užduotis; kurti komandos darbo taisykles; valdyti laiką susirinkimų metu; valdyti renginio komunikaciją; motyvuoti komandos narius, kaip dirbti su rėmėjais, žiūrovais, klientais.

Mokymų metodai: teorinių modelių pristatymas, praktinės užduotys, diskusijos, situacijų analizė.

Seminaro temos:

  1. Grupinio ir komandinio darbo skirtumai. Komandos formavimas. Užduočių delegavimas. Ką daro ir ko nedaro geras komandos, atlikdamas ir deleguodamas užduotis.
  2. Komandos darbo taisyklės: diskretiškumas, kolegialumas, lojalumas, patikimumas. Laiko valdymas: susirinkimų vedimo taisyklės.
  3. Renginio komunikacijos valdymas: komunikacijos planavimas, informacijos paskirstymas, tarpinių ataskaitų ir grįžtamojo ryšio užtikrinimas. Renginio protokolas.
  4. Kaip motyvuoti komandos narius: trumpa motyvacijos teorijų apžvalga. Komandos lyderio vaidmuo: kuo komandos lyderis (renginių organizatorius) skiriasi nuo funkcinio vadovo. Komandos lyderio kompetencijos.
  5. Seminaro apibendrinimas: dalyvių klausimai, įžvalgos, refleksijos.

 

Trukmė – 8 ak. val.

Daugiau informacijos: kuryba@increation.lt

X