Skip links

Paruošimo IPMA sertifikavimui konsultacinis seminaras

DĖMESIO! Renkama nauja grupė!

Konsultacijos vyks 2024 m. gegužės 29-30, birželio 6, 12 dienomis, dalyvio kaina 1000 € plius PVM. 

Daugiau informacijos galite gauti el.paštu info@increation.lt, arba mob. tel. nr. + 370 618 80 321.

LPVA nariams (IPMA Lietuva) taikomos 15 % nuolaidos!


Sparčiai populiarėjantis visame pasaulyje IPMA projektų vadovų sertifikavimas pagal ICB4 (Individual Competence Baseline, 4 ver.), atspindi visapusišką Jūsų pasirengimą šiuolaikinių projektų valdymo iššūkiams techninėje, projekto aplinkų ir elgsenos srityse.

Šią projektų vadovų sertifikavimo sistemą sukūrė IPMA (International Project Management Association – www.ipma.world). Šiuo metu pasaulyje yra beveik 350 tūkst. specialistų, turinčių įvairių lygmenų tarptautinus sertifikatus. Lietuvoje tokių asmenų skaičius artėja prie 150.

Mūsų šalyje sertifikavimą vykdo Lietuvos projektų vadybos asociacija, (www.lpva.lt), turinti visus IPMA įgaliojimus. Sertifikavimą vykdo IPMA atestuoti vertintojai, kurie pilnai atitinka visus jiems keliamus reikalavimus, o suteikiami sertifikatai pripažįstami tarptautiniu mastu.

Šio sertifikato išskirtinumą užtikrina tai, kad paruošimas kandidato vertinimui ir pats vertinimas vyksta lietuvių kalba – tai supaprastina pasiruošimą sertifikavimui ir leidžia susikoncentruoti į projektų vadybos žinias ir įgūdžius.

Mūsų įmonė yra pripažintas LPVA mokymų ir konsultacijų partneris, o tai garantuoja aukštą teikiamų paslaugų kokybę. 

Konsultacijų metu susipažinsite su sertifikavimo pagal ICB4 principais, projektų vadovams būtinais gebėjimais, taip pat pasiruošite egzamino laikymui ir kitiems vertinimo žingsniams pagal IPMA sertifikavimo reikalavimus.

3 seminaro dienos skirtos teoriniam kursui ir praktinių atvejų analizei. Ketvirtoji diena –praktinė užduotis, taip vadinamas simuliacinis modeliavimas, skirtas įgūdžių praktiniam įtvirtinimui.

Šiuo metu galite pretenduoti į skirtingų sričių ir lygmenų sertifikatus:

Susidomėjote? Kreipkitės: info@increation.lt

Daugiau informacijos apie IPMA sertifikavimo tvarkas ir kainas rasite čiaProjektų vadovų sertifikavimo biuras

IPMA ICB4 sąvadą lietuvių kalba galite parsisiųsti čia.

X