Skip links

Moterims apie moteris. I dalis. Laiškas neišmylėtai dukrai

Spalis, 2018

04spalis18:3020:00Moterims apie moteris. I dalis. Laiškas neišmylėtai dukraiPatyriminis seminaras

Daugiau

Renginio aprašymas

Mama ir dukra. Dvi moterys.  Pats svarbiausias ir glaudžiausias gyvenimo santykis, kuris prasideda dar anksčiau nei įvyksta pirmas oro  įkvėpimas į plaučius ir baigiasi su paskutiniu atodūsiu.

Kartu tas santykis yra painus ir sudėtingas, supintas iš meilės, baimės, pasitikėjimo ir nepasitikėjimo, nuoskaudų ir atleidimo, pasididžiavimo ir rūpesčio, ir daugelio kitų jausmų. Jis sudėtingas ir laikas nuo laiko keliantis nerimastingas mintis abiems pusėms – ir mamai, ir dukrai.

Patyriminis užsiėmimas apie tai, kur prasidedu ir pasibaigiu aš, ir kur – mano dukra ar mama. Apie santykio artimumą ir gylį. Svarbumą. Didesnį ar mažesnį meilės deficitą, apie tai ko neįstengiu pasiimti ir ko neįstengiu duoti šitame santykyje. Apie didesnius ar mažesnius džiaugsmus ir šilumą, apie didesnes ar mažesnes žaizdas, vienos kurių jau tapo randais, o kitos – dar kraujuoja…Apie tai, kiek jaučiuosi esanti kartu, vienoje valtyje. Ir kaip galiu pakeisti tai, ką noriu pakeisti.

Lektorė – Vilija Malinauskaitė, edukologė, socialinių mokslų magistrė, baigė praktinės psichologijos kursą Psichologijos akademijoje, sertifikuota NLP praktikė (ICTA), sertifikuota Individualiosios Psichologijos Instituto „Tėvų konsultavimo programos“ dalyvė, sertifikuota VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymų
centro programos “Specializuotas vaikų piešinių interpretavimas” dalyvė. Baigė bazinį geštalto psichoterapijos kursą, šiuo metu studijuoja podiplominėse profesinėse geštalto psichoterapijos studijose.

Kaina – 10 EUR. Vietų skaičius – ribotas! Registracija – būtina: kuryba@increation.lt

Registracija baigiama likus 1 d. iki renginio.

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:30 - 20:00

Vieta

Žirmūnai

Join the Discussion

X