Skip links

Moterims apie moteris. II dalis. Nerimas – mano palydovas

Spalis, 2018

18spalis18:3020:00Moterims apie moteris. II dalis. Nerimas - mano palydovasPatyriminis seminaras

Daugiau

Renginio aprašymas

Nerimas – tai apie gyvenimą fronto zonoje: organizmo mobilizaciją, pasirengimą įveikti tą neapibrėžtą blogį, kuris kažkada tuoj ištiks. Ir kartu apie bejėgiškumą, nes neaišku, iš kur laukti grėsmės, ir neaišku, kur rasti paspirtį ir atramą. Tenka laikyti pačiai save. Nes to kito, kuris palaikytų – nėra. Ir tai apie dideles energijos sąnaudas. Nes sunku vienai pačiai save išlaikyti. Nes energija kažkada išsenka. Nes daug „reikia“ ir mažai „noriu“. Nes daug gėdos, arba kaltės, arba skausmo ir nusivylimo…ir mažai savo poreikių jautimo.

Tai antrasis ciklo “Moteroms apie moteris” užsiėmimas.

Lektorė – Vilija Malinauskaitė, edukologė, socialinių mokslų magistrė, baigė praktinės psichologijos kursą Psichologijos akademijoje, sertifikuota NLP praktikė (ICTA), sertifikuota Individualiosios Psichologijos Instituto „Tėvų konsultavimo programos“ dalyvė, sertifikuota VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymų
centro programos “Specializuotas vaikų piešinių interpretavimas” dalyvė. Baigė bazinį geštalto psichoterapijos kursą, šiuo metu studijuoja podiplominėse profesinėse geštalto psichoterapijos studijose.

Kaina – 10 EUR. Vietų skaičius – ribotas! Registracija – būtina: kuryba@increation.lt

Registracija baigiama likus 1 d. iki r

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:30 - 20:00

Vieta

Žirmūnai

Join the Discussion

X