Skip links

Trumpos dailės istorijos. Kaip inžinieriai romėnai kūrė meną, ir kuo tai baigėsi

Lapkritis, 2018

14lapkritis18:3020:00Trumpos dailės istorijos. Kaip inžinieriai romėnai kūrė meną, ir kuo tai baigėsi

Daugiau

Renginio aprašymas

Kodėl trumpos? Nes apie meną galima būtų kalbėti ilgai. Labai ilgai. Bet galime kalbėtis ir trumpai bei apie esmę. Ypač jei Jūs esate tolimi nuo dailės, tačiau vis vien trokštate, būdami muziejuje, suvokti, ką ir apie ką gi visi tie meno darbai byloja, ir kodėl žmonės būriais traukia į juos pasižiūrėti. Kalbėsimės apie tai, kas yra menas, ir kam žmonijai jo apskritai prisireikė; kokios meno sąsajos su istorija, kultūra, mitologija, geografija, tiksliaisiais mokslais ir psichologija. Nagrinėsime įvairių laikotarpių architektūros, tapybos, skulptūros ir taikomųjų menų pavyzdžius ir ieškosime tarp jų 10 skirtumų 🙂 Padiskutuosime, ar menas veikia visuomenę ir istorijos raidą ar atvirkščiai.

Kviečiame į 1,5 val. trukmės paskaitą-diskusiją apie Senovės Romos meną ir puikius inžinerinius sprendimus, kurie leido statyti didingus statinius, išlikusius iki šių dienų bei kurie inspiravo ne vieną šių laikų rašytoją fantastą. Už didžiąją Sostų Karų Sieną taip pat galime būti dėkingi romėnams 🙂

Sausainiai, arbata ir jauki atmosfera – garantuojami!

Kaina – 10 EUR. Vietų skaičius – ribotas! Registracija – būtina: kuryba@increation.lt

Registracija baigiama likus 1 d. iki renginio.

Lektorė – Vilija Malinauskaitė, sertifikuota NLP praktikė (ICTA), sertifikuota Individualiosios Psichologijos Instituto „Tėvų konsultavimo programos“ dalyvė, sertifikuota VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymų centro programos “Specializuotas vaikų piešinių interpretavimas” dalyvė. Baigė bazinį geštalto psichoterapijos kursą, šiuo metu studijuoja podiplominėse profesinėse geštalto psichoterapijos studijose.

Laikas

(Trečiadienis) 18:30 - 20:00

Join the Discussion

X