Skip links

Trumpos dailės istorijos. Kur stovėjo Babelio bokštas arba legenda apie didžiausią pasaulio miestą tarp Tigro ir Eufrato.

Spalis, 2018

03spalis18:3020:00Trumpos dailės istorijos. Kur stovėjo Babelio bokštas arba legenda apie didžiausią pasaulio miestą tarp Tigro ir Eufrato.Paskaita

Daugiau

Renginio aprašymas

Šis susitikimas apie vieną pačių paslaptingiausių tautų žmonijos istorijoje – šumerus; apie tai, kokius pėdsakus šiuolaikinėje kultūroje paliko legendinis Babelio bokštas; karinguosius asirus, pastačiusius įspūdingą miestą ir Sadamo Huseino įsiamžinimą; ryšį tarp asirų ir Eriko Marijos Remarko; o taip pat apie tai, kur rastas seniausias pasaulyje stalo žaidimas.

Kviečiame į 1,5 val. trukmės paskaitą-diskusiją, sausainiai, arbata ir jauki atmosfera – garantuojami!

Pradžia 18:30, vieta – Žirmūnai. Kaina – 10 EUR. Vietų skaičius – ribotas! Registracija – būtina: kuryba@increation.lt

Registracija baigiama likus 1 d. iki renginio.

Lektorė – Vilija Malinauskaitė, sertifikuota NLP praktikė (ICTA), sertifikuota Individualiosios Psichologijos Instituto „Tėvų konsultavimo programos“ dalyvė, sertifikuota VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymų centro programos “Specializuotas vaikų piešinių interpretavimas” dalyvė. Baigė bazinį geštalto psichoterapijos kursą, šiuo metu studijuoja podiplominėse profesinėse geštalto psichoterapijos studijose.

Laikas

(Trečiadienis) 18:30 - 20:00

Join the Discussion

X