Skip links

TRUMPOS ISTORIJOS APIE MENĄ: Prabudimas – tolimieji protėviai, kas dėjosi jų galvose, kad jiems prisireikė apipaišyti savo uolų sienas?

Rugsėjis, 2018

19rugsėjis18:3020:00TRUMPOS ISTORIJOS APIE MENĄ: Prabudimas - tolimieji protėviai, kas dėjosi jų galvose, kad jiems prisireikė apipaišyti savo uolų sienas?Priešistorinių ir primityvių tautų gyvenimo būdas ir menas.

Daugiau

Renginio aprašymas

Kodėl trumpos? Nes apie meną galima būtų kalbėti ilgai. Labai ilgai. Bet galime kalbėtis ir trumpai bei apie esmę. Ypač jei Jūs esate tolimi nuo dailės, tačiau vis vien trokštate, būdami muziejuje, suvokti, ką ir apie ką gi visi tie meno darbai byloja, ir kodėl žmonės būriais traukia į juos pasižiūrėti. Kalbėsimės apie tai, kas yra menas, ir kam žmonijai jo apskritai prisireikė; kokios meno sąsajos su psichologija, mitologija, tradicijomis, religijomis ar šamanizmu, istorija, geografija ir tiksliaisiais mokslais. Padiskutuosime, ar menas veikia visuomenę ir istorijos raidą, ar atvirkščiai. Temos – nuo seniausiųjų laikų iki šiuolaikinio meno.

Kviečiame į 1,5 val. trukmės paskaitą-diskusiją apie pirmykščius žmones, jų gyvenimą, kokius ženklus jie po savęs paliko ir kiek pirmykščio žmogaus tebėra kiekviename iš mūsų.

Sausainiai, arbata ir jauki atmosfera – garantuojami!

Kaina – 10 EUR. Vietų skaičius – ribotas! Registracija – būtina: kuryba@increation.lt

Registracija baigiama likus 1 d. iki renginio.

Lektorė – Vilija Malinauskaitė, sertifikuota NLP praktikė (ICTA), sertifikuota Individualiosios Psichologijos Instituto „Tėvų konsultavimo programos“ dalyvė, sertifikuota VU Psichologinių inovacijų ir eksperimentinių tyrimų mokymų centro programos “Specializuotas vaikų piešinių interpretavimas” dalyvė. Baigė bazinį geštalto psichoterapijos kursą, šiuo metu studijuoja podiplominėse profesinėse geštalto psichoterapijos studijose.

Laikas

(Trečiadienis) 18:30 - 20:00

Join the Discussion

X